10 gólů v NHL, které jste (možná) neviděli

Nezapomenutelné góly, velkolepé zápasy a fantastická atmosféra. Vychutnejte si krásné momenty hokejové sezóny v NHL prostřednictvím přesných zásahů (na videu), které jste (ne)viděli.

10. Desetigólový koncert otevírá slovenský obránce Andrej Sekera, který předvedl pohotové zakončení.

9. Deváté místo patří dalšímu Slovákovi – Zdenu Chárovi. Ten se blýskl nechytatelnou střelou od modré.

8. Skvělou orientaci před bránou potvrdil Christoffer Ehn z Detroitu, který využil milimetrovou přihrávku na vyrovnání skóre.

7. Další post obsadil také hokejista Red Wings Tyler Bertuzzi. Jeho projektil z efektní pozice překonal vše, co mu stálo v cestě – i Crawforda.

6. David Kämpf jako zástupce Blackhawks je na šestém místě. 25letý Čech chladnokrevně zakončil oku lahodící akci krásným gólem.

5. Jakub Lauko vstřelil za Boston překvapující gól, když využil prostor na levé straně a propálil Elliotta v brance Flyers. 20letému českému hráči patří nejen uznání, ale i pátá příčka.

4. Filip Hronek to za Red Wings trefil skutečně parádně! Jeho dalekonosný pokus doputoval až do prázdné brány. Tato střela, která letěla většinu času vzduchem, se umístila na čtvrtém místě.

3. Jednoduše fantazie! To, co předvedl Roman Josi, se nevidí často. Prokličkoval se obranou soupeře a vstřelil vyrovnávací gól. Vychutnejte si jeho lahůdku, která se dostala na pódium.

2. Shea Theodore vymetl v prodloužení pavučinu Koskinenovy brány, čímž odstartoval vítězné oslavy v Las Vegas.

1. Zlatá příčka patří Filipu Hronkovi. 22letý Čech, který skóroval pět sekund před odchodem do šaten, předvedl nechytatelnou ránu, za kterou by se nemusel stydět ani zkušenější hokejista.