MS 2019: Česko – Švýcarsko (autobusem)

Poslední zápas základní skupiny MS v Bratislavě! Tady se může rozhodovat o čtvrtfinále. Zúčastněte se autobusového zájezdu s CK HokejTour!

Autobusový zájezd na hokejové utkání Česká republika – Švýcarsko, Norsko – Lotyšsko a Švédsko – Rusko v ceně od 4 990 Kč / osoba zahrnuje:

 • Dopravu pohodlným autobusem
 • Sledování hokejového utkání
 • Služby delegáta po celou dobu zájezdu
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku

* Možnost doobjednat speciální pojištení pro sportovní zájezdy

***SLEDOVÁNÍ ZÁPASU BEZ DOPRAVY***

Zažijte atmosféru hokejového šampionátu na vlastní kůži!

 

Rámcový program zájezdu:

Pondělí: Odjezd autobusu z Prahy (přes Brno) v brzkých ranních hodinách. V Bratislavě volný program, doporučený přechod do fanzóny u stadionu. Sledování zápasu Česko – Švýcarsko, Norsko – Lotyšsko a Švédsko – Rusko. Po zápasech odjezd směr ČR.

Úterý: Příjezd do Prahy v brzkých ranních hodinách.

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS

 

Vyjádření klientů ze zápasů Česká hokejová reprezentace, MS v hokeji 2019

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zdravím Vás, přátelé, byli jsme cela rodina na dvojzápas na MS 2017. Od začátku až do konce celé na jednotku, kluci z agentury jsou super ochotni a trpěliví ... mile nás překvapily, hotel výborný ... GOOD JOB! Jaro s rod. 
  Jaroslav Murin | MS 2017 | 14.5.2017
 • Začnu cestou. Super autobus super řidiči super ceny prodávaných obcerstveni. Ubytování. Luxusní 5 * hotel takze absolutně spokojen. Delegati si své plnily vyborne a bez zádrhele. Takze stejně super. No ale skoda ze jste nevěděli i zahrat za tych nasich hokejistů. Rozhodně vyjadřuji absolutní spokojenost a jistě využiji i v budoucnu. Dakujem za super zážitek. 
  Miroslav Sobisek | MS 2017 | 13.5.2017

O klubech

Česká hokejová reprezentace

Česká hokejová reprezentace vznikla po rozpadu Československa kdy došlo i k rozdělení československé hokejové reprezentace. Český tým byl direktoriátem IIHF určen jako následovník československé reprezentace. Poté byl zařazen do elitní skupiny mistrovství světa. Česká hokejová reprezentace dokázala jako jediná vyhrát třikrát mistrovství světa v řadě v systému playoff a rovněž jako první získala za tuto dobu celkem 6 zlatých medailí. Po MS 2016 má dále Kanada už 7 titulů, Rusko pět, Švédsko tři, Finsko dva a Slovensko jeden titul. Patří mezi nejlepší reprezentační týmy světa. Z celkem 25 účastí na MS (1993–2017) si česká reprezentace přivezla šest zlatých medajlí, jednu stříbrnou a pět bronzových medailí a osmkrát skončila již ve čtvrtfinále. Největším českým hokejovým úspěchem zůstává triumf na zimních olympijských hrách v japonském Naganu v roce 1998.

MS v hokeji 2019

Na Česko čekají v hlavním městě Slovenska atraktivní souboje v základní skupině B. Na MS v hokeji 2019 se jim do cesty postaví obhájci titulu ze Švédska, Ruská sborná, nevyzpytatelné Švýcarsko, seveřané z Norska a Lotyšska, sousedé z Rakouska a nováček Itálie. Zápasy našich se odehrají na stadionu Ondreje Nepely s kapacitou 10 110 míst. Druhá základní skupina "A" se odehraje v Košicích, ve Steel aréně s kapacitou 8 347 míst. Představí se v domáce Slovensko, Kanada, USA, Fínsko, Německo, Dánsko, Francie a nováček Velká Británie.