Zájezdy do Miami

Welcome to Miami, zažijte luxus a hokej pod palmami! Součástí zájezdu je i nezapomenutelná plavba lodí po Karibiku.

Letecké zájezdy do Miami v ceně od 49990 Kč / osoba obsahují:

 • LETENKY
  • vhodné spojení: Vídeň – Miami, Praha – Miami
  • letištní transfery jsou v ceně zájezdu
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 3* hotelu s výhodnou polohou
  • vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • podle dostupnosti NHL (hokej), NBA (basketbal), NBL (baseball), NFL (americký fotbal), MLS (fotbal)
  • doporučujeme doobjednat i vstupenky na další místní atrakce
 • DELEGÁTA
  • Miami patří k nejoblíbenějším zámořským destinacím našich klientů. Po celou dobu zájezdu provázejí naše klienty zkušení delegáti a hokejoví nadšenci v jednom.

Na vyžádání rádi zajistíme také:

 • CESTOVNÍ VÍZA
 • VSTUPENKY NA ATRAKCE
  • podle programu zájezdu (viz. níže)

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o letenkách, vízech, ubytování, stravování, vstupenkách na zápasy a o doplňkovém programu.

5 DŮVODŮ, PROČ VYCESTOVAT NA MIAMI S CK HOKEJTOUR:

1. Na dokonalé poznání Miami a okolí je potřeba detailní příprava. Rádi ji za vás absolvují naši delegáti, kteří vás autami převezou za tím nejlepším, co jih Floridy nabízí. Vám se stačí jen správně naladit a vychutnat si neopakovatelný zážitek.
2. Na Floridě sídlí hned 3 kluby NFL (Dolphins, Buccaneers a Jaguars), 2 kluby NHL (Panthers a Lighting), 2 kluby NBA (Heats a Magic), 2 kluby MLS (Inter Miami a Orlando City) a 2 kluby MLB (Marlins a Rays). Ještě jste si nevybrali? Čtěte dál!
3. Den za dnem postupně objevíte nejatraktivnější místa Miami v čele se South Beach, Key Biscayne a Little Havana. Na poznávácích výletech autem objevíte Everglades park a nejjižnější bod USA Key West a dovolenou završíte víkendovou plavbou na výletní lodi se zastávkou na Bahamách.
4. Jak se to dá stihnout za pár dní? Zkušení delegáti CK HokejTour.cz vám připraví takový intenzivní zážitek, jako nikdo jiný.
5. Zájezdy do USA organizujeme už od sezony 2013/14. Garantujeme nejlepší poměr kvalita / cena na trhu a nabízíme vám naše zkušenosti na zabezpečení dovolené vašeho života. 🙂

Doporučený program zájezdu:

PONDĚLÍ: Odlet do Miami. Po příletu (časový posun -6 hodin) přesun na hotel a ubytování. Relax po procestovaném dni, společná večeře s delegátem.

ÚTERÝ: Seznámení se s prostředím a dopravou. Volitelné prohlídky města s delegátem (Ocean Drive, Lincoln Road). Relax na South Beach a v Lummus Parku.

STŘEDA: Volitelný program s delegátem (jízda na „airboats“ v národním parku Everglades). Později přesun ke stadionu a sledování vybraného zápasu NHL / NBA.

ČTVRTEK: Volitelný program s delegátem (výlet na Key West se zastávkou v Little Havana). Později přesun ke stadionu a sledování vybraného zápasu NHL / NBA.

PÁTEK: Nákupy, později přesun do přístavu na víkendovou plavbu lodí po Karibiku.

SOBOTA: Celodenní plavba po Karibiku s množstvím aktivit na palubě lodi (kulturní vystoupení, sportovní aktivity, kasíno a další).

NEDĚLE: Celodenní zastávka na Bahamách – volný program.

PONDĚLÍ: Návrat lodě do Miami. Přesun na letiště a odlet z USA.

ÚTERÝ: Návrat do Prahy / Vídně v průběhu dne (časový posun + 6 hodin)

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na místo, čas odletu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a my vám připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů do Miami naleznete ZDE.

LÁSKA KE HOKEJI JE SILNĚJŠÍ NEŽ PROTIPANDEMICKÁ OPATŘENÍ. UŽIJTE SI MIAMI BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS.

 • Denně pro vás sledujeme podmínky pro cestování a návštěvu stadionů.
 • Máme speciální pojištění, které pokrývá i storno v případě onemocnění na Covid-19.
 • Pokud se zápas neodehraje podle plánu, vrátíme vám voucher na 100% zaplacené částky.

PODMÍNKY PRO VSTUP DO USA:

Spojené státy se pro cestující z Evropské unie otevírají od listopadu 2021. Každá osoba musí při vstupu do země splnit následující podmínky:

#1 DOKONČENÉ OČKOVÁNÍ

 • vakcínou uznanou a registrovanou Světovou zdravotnickou organizací (WHO)

#2 TEST

 • PCR test s negativní výsledkem, ne starší než 72 hodin od vstupu do USA

#3 FORMULÁŘ

 • každá cestující osoba musí před příjezdem do USA vyplnit formulář pro možnost následného kontaktování

Doporučujeme sledovat nařízení, novinky a další podrobnosti na webu MZV.

CK nenese zodpovědnost za případné změny v podmínkách při cestování do země, na stadion, jakož i při návratu do ČR na základě prohlášení Úřadu veřejného zdravotnictví či vlády ČR nebo jiných orgánů. Garantujeme zajištění cesty do destinace a vstup na akci při splnění aktuálních požadovaných podmínek dané země a konkrétního organizátora, ale pravidla a podmínky návratu do ČR již nese klient, přičemž je odpovědný za jejich dodržování.

bahamy cruise lod carnival


Vyjádření klientů ze zápasů Tampa Bay Lightning, Florida Panthers

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zúčastnili jsme se s manželkou skvělého zájezdu na Floridu spojeným se zápasy NHL - 2x a NBA - 1x, dále plavbou výletní lodí na Bahamy a dalšími návštěvami atrakcí ( Everglades, Kennedy space centrum NASA). Těchto báječných deset dní strávených s celou 15-ti člennou skupinou jsme si opravdu užili. Ze zájezdu nám zůstanou skvělé zážitky a krásné vzpomínky. Chtěl bych tímto poděkovat p. Markovi Vlhovi, který byl naším delegátem. Po celou dobu pobytu se o nás pečlivě staral a vše skvěle organizoval. Moc moc děkujeme !!!
  Libor Maxian | Tampa Bay - Pittsburgh, Florida - Philadelphia | 29.2.2020

O klubech

Tampa Bay Lightning

Blesky z Tampy sice pocházejí z nehokejovej Floridy, ale už si dokázali v NHL vydobýt respekt a v roce 2004 vybojovali Stanley Cup. Začátky však byly, zejména díky nekompetentní managementu, těžké a několikrát klubu reálně hrozilo stěhování. Bolts se však vždy pozviechali a momentálně, když je z pozice GM vede legendární Steve Yzerman, je to tým s nesmírně talentovanou soupiskou a prožívá úspěšné období. Podobně, jako jejich největší rival, Florida Panthers, patří do východní konference, resp. její Atlantické divize. Domácí zápasy hrávají v krásné Amalie Aréně.

Florida Panthers

Panthers sídlí na absolutně nehokejovom místě, v dovolenkovém ráji na slunné Floridě. Právě proto měli dlouho pověst klubu kam se stěhují zejména hokejoví "důchodci" dohrát kariéru. Této nálepky se však klub chce zbavit a dělá vše pro to, aby vznikly noví panteři. Změnilo se vedení, trenéři, logo i dresy a organizace dává prostor mladým talentům, co po dlouhých letech udělalo z panterů opět kandidáta na postup do playoff. Florida patří do Atlantické divize, východní konference, kde je obrovská konkurence. Velkými rivaly Panthers je sousední Tampa Bay Lightnings se kterou se pravidelně setkávají v boji o vládce Floridy.