Čtvrtfinále MS v hokeji 2018: 2 zápasy v Kodani

Užijte si Mistrovský víkend v Kodani a sledujte souboj hokejového šampionátu na živo v Royal Aréně  s CK HokejTour.cz!

Letecký zájezd na 2 zápasy čtvrtfinále MS v hokeji v ceně od 9 990,- Kč obsahuje:

 • Obousměrnou letenku Praha – Kodaň se všemi poplatky
 • Ubytování na jednu noc v hotelu s výhodnou polohou vůči hokejové aréně (500 m) a centru města
 • Vstupenku základní kategorie na 2 zápasy čtvrtfinále MS v hokeji 2018 (17. 5. 2018)
  Lepší kategorie na vyžádání
 • Služby českého  delegáta na vyžádání, nebo při skupině 10 a více klientů
 • * Možnost doobjednat speciální pojištění pro hokejové zájezdy
 • 1x infobalíček

Cena neobsahuje příplatek za jednolůžkový pokoj 1 500,-Kč.

Výsledek obrázku pro bronze iihf 2017

Předpokládaný program zájezdu:

čtvrtek, 17.05.,:

 • Odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a ubytování.
 • Volný / společný program.
 • Později sledování 1. čtvrtfinálového zápasu.
 • Sledování 2. čtvrtfinálového zápasu.

pátek, 20.05.,:

 • Odhlášení z hotelu do 10:00. Doplňkový program (např. Prohlídka města, oběd, atd.).
 • Později přesun na letiště a odlet z Kodaně.

Výsledek obrázku pro trophy IIhf hockey

Užijte si hlavní město Dánska – Kodaň se patří. Nejdříve návštěva historického centra, později parádní oběd v a vrchol programu přijde v zbrusu nových hokejové aréně.

Výsledek obrázku pro Royal Aréna hockey 2018

Mapa Royal Areny s kategoriemi vstupenek:

 

Co vidět a dělat v Kodani:

Kodaň – hlavné město Dánského království.  V Kodani žije půl milionu obyvatel a mezi nimi i královská rodina.  Leží na východním pobřeží ostrova Sjælland a částečně na ostrově Amager. Dopravu usnadňuje metro.

Související obrázek

Socha Malé mořské víly – je symbolem města i krásnou ikonou působivého nábřeží Nyhavn. Velkou část života tu strávil dánský spisovatel Hans Christian Andersen a právě jeho pohádka se stala inspirací pro sochu, kterou roku 1913 ztvárnil sochař Edward Eriksen. Při modelování těla mu modelem stála jeho manželka Elina. Malá mořská víla je symbol Kodaně, nejfotografovanější kodaňská žena a jednoduše socha, kterou každý návštěvník města musí spatřit na vlastní oči.

Související obrázek

Tivoli – zábava, odpočinek a bezstarostnost to je zábavní park Tivoli, který je okouzlující kombinací atrakcí, restaurací, kulturních akcí, kvetoucích zahrad. Nachází takřka v centru města, přímo naproti hlavnímu vlakovému nádraží.Říká se, že v Tivoli si přijde na své každý, jednou z atrakcí je Volný pád, kde odvážlivci padají ze čtyřicetimetrové výšky samovolně dolů. V areálu se pořádá také pestrá škála kulturních akcí od divadelních představení až po živé rockové a popové koncerty. Účinkují tu i hvězdy mezinárodního významu.

Související obrázek

Frederikskirken – Mramorový kostel – jednou z dominant města Kodaň je kostel, který  nechal postavit Frederik V. Inspirace pro stavbu byla jasná, vzorem se stal římský Pantheon – nejzachovalejší antická stavba v Římě. Pozoruhodná je sochařská výzdoba kostela, která je zejména dílem umělců Bissena, Willumsena a Nelemose.

Výsledek obrázku pro Frederikskirken

Muzem Carslebrg – zažijte nádherný svět piva v Kodani. Navštivte muzem Carslberg, kde můžete cítit ingredience, objevit autentickou architekturu, ochutnat světově proslulé dánské pivo v mnoha stylech a získat pocit, co Carlsberg je všechno. Průvodci společnosti Carlsberg vás vezmou na cestu kolem starého areálu Carlsbergova pivovaru a představí vás fascinující historii. Projděte si prohlídky s průvodcem nebo se připojte k ochutnávce piva, kde se můžete dozvědět několik nových věcí o pivu. (cena prohlídky je 400,-Kč/os)

 

Související obrázek

Bližší informace k zájezdu Vám rádi poskynteme na tel. +420 601 165 902, případně osobně v info centru v Praze na Václavském náměstí 21.

Velmi rádi individuálně připravíme zájezd přesně podle vašich požadavků (doprava, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek na stadionu, doplňkový program v místě konání). KONTAKTUJTE NÁS