O nás

Všichni v HokejTour milujeme sport a cestování. Naším cílem je ukázat vám, jak krásná je kombinace obojího.

Patnáct let zážitků, které společně prožíváme dodnes

Vysoké ambice a tvrdá práce nás dostaly na pozici největší sportovní cestovní kanceláře v České republice, která působí také v Rakousku, Maďarsku a na Slovensku.

Máme sny, cíle a plány, které postupně měníme ve skutečnost. Každý z nás je výjimečný něčím jiným a společně tvoříme jeden tým. Společně se snažíme přiblížit nejlepší sport na světě co největšímu počtu z vás. Protože všichni víme, že to jsou zážitky, které si vy i my budeme pamatovat do konce života.

Nejlepší destinací je New York

Byli jsme založeni v roce 2008 a od té doby konzistentně pracujeme, protože si uvědomujeme, že trh se vyvíjí, sport se globalizuje, vy se měníte a my také. Jeden ze zakladatelů, Matej Očenáš, je stále klíčovým dílkem skládačky naší společnosti. Druhý muž, který stál u zrodu, Julius Turček, známý z podcastu VAR, je nyní ambasadorem.

Sídlo CK je v Praze a o vaše pohodlí se kromě interních zaměstnanců starají i externí spolupracovníci, delegáti. Pracují v nejnavštěvovanějších městech, jako jsou New York, Boston, Chicago, Florida, Los Angeles a Las Vegas.

Hokej není jen NHL

Stovky z vás s námi pravidelně navštěvují mistrovství světa a společně zažíváme i zámořské ligy – basketbalovou NBA a hokejovou NHL. Na našem partnerském portálu www.fotbaltour.cz vám rádi zprostředkujeme také nabídky na tenisové grandslamy, Formuli 1, box, ragby a samozřejmě fotbal.

K dnešnímu dni máme více než 150 tisíc nadšených klientů a neexistuje nic, co by pro nás bylo nedostupné. Zájezdy vám můžeme připravit na míru, rádi si vyslechneme vaše požadavky a přizpůsobíme nabídku tomu, co vám vyhovuje. Koneckonců jsme sportovními fanoušky od prvního dne a milujeme to, co děláme. A to je asi to, co nás odlišuje od tradičních společností, láska k činnosti, kterou se vám snažíme přinést při každém jednotlivém zájezdu.

Z lásky k hokeji!