O nás

Hlavním záměrem CK je nabídnout kvalitní a kompletní servis sportovním příznivcům a klientům, kteří mají zájem navštívit nejlepší hokejové zápasy.

Ať už máte zájem o KHL, NHL nebo mistrovství světa, jsme tu pro vás. Vše vyřídíme, vy si už budete jen užívat profesionální servis. Ten umíme zajistit díky dlouholetým zkušenostem. Za dlouhá léta fungování jsme naše služby neustále zlepšily, takže si poradíme i s tím nejnáročnějším přáním.

Máte zájem pouze o vstupenky? Vyřídíme! Nebo chcete spíše celý zájezd, při kterém se postaráme o dopravu (autobusovou nebo leteckou), vstupenky, ubytování i delegáta? Žádný problém! Ať jste jednotlivec, skupina nebo rovnou celá firma, rádi vám zprostředkujeme nezapomenutelný hokejový zážitek.

  • Sídlo CK je v Bratislavě a kromě svých interních zaměstnanců se o vaše pohodlí budou starat externích spolupracovníci-delegáti. Ti působí v nejnavštěvovanějších městech jako jsou Moskva, New York, Boston, Chicago, LA či Las Vegas.
  • Spolupracujeme výhradně s ověřenými a spolehlivými partnery.
  • Mezi spokojenými klienty jsou desítky menších či větších firem, které překvapily své obchodní partnery, upevnili vztahy nebo potěšily zaměstnanců výletem za hokejem. Z našich zákazníků se stávají pravidelní klienti a partneři. Spolupracujeme s HC Slovan Bratislava, HK Nitra, Digi Sport a dalšími.
  • Samozřejmostí je individuální přístup k požadavkům každého klienta. Připravíme optimální zájezd na míru.
    Pro náročnější klientelu zajistíme VIP vstupenky a kompletní servis.

Z lásky k hokeji!