Dárková poukázka – zájezdy na českou reprezentaci

Daruj exkluzivní hokejový zážitek a potěš své blízké, přátele či kolegy. Stačí si vybrat z bohaté nabídky zájezdů NHL a vytvoříme Ti dárkovou poukázku na míru.

Jaký dárek dát člověku, který si dokáže koupit vše, co potřebuje? Co tak nabídnout oslavenci dárek v podobě zážitku, na který jistě dlouho nezapomene? Co tak obdarovat oslavence dárkovou poukázkou na hokejový zájezd?

Postup objednávky

 1. Vyber si zájezd z naší nabídky, nebo libovolnou částku, kterou chceš darovat
 2. Připrav si originální věnování, které chceš uvést na poukázce
 3. Vyplň následující formulář (v 5. bodě napiš hodnotu poukázky a věnování)
 4. Emailem Ti pošleme fakturu a po jejím uhrazení Ti obratem doručíme poukázku v elektronické formě (na žádost i ve fyzické poštou)
 5. Obdarovaný použije poukaz na nákup vstupenky z naší bohaté nabídky

 

Napiš nám detaily tvé dárkové poukázky a my Tě budeme následně kontaktovat.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výhody dárkové poukázky

 • Obdarovaný si může sám vybrat zájezd, který mu nejvíce vyhovuje
 • Univerzální poukázku vytvoříme na míru v libovolné hodnotě, s tvým originálním přáním
 • Dárkovou poukázku Ti doručíme v elektronické podobě ihned a na žádost ve fyzické podobě (nalaminován tvrdý papír) poštou na požadovanou adresu
 • Platnost poukázky je až 2 roky od jejího vystavení (s výjimkou akčních nabídek)
 • Provedení dárkové poukázky Tě nic nebude stát, tato služba je ZDARMA

Vyjádření klientů ze zápasů Česká hokejová reprezentace

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • cesko - reprezentacie - vstupenky na cesko - vstupenky na hokej

  Absolutní  spokojenost, nakonec i s výsledkem utkání. Byla to první akce s vaší společností a nebyl jediný problém. Já vždy tvrdím, všechno je o lidech a opět se mi to potvrdilo. Perfektní  servis  Jakuba Loyda,  měl maximální snahu nám vyjít ve všem vstříc, skvělý člověk, velký RESPEKT!!! Takže  díky a na podzim na NHL v Praze!!!

  Radek Hančák | CZE-LAT / SWE-AUT | 1.6.2019
 • Koupil jsem těsně před Vánoci lístky na MS dvacítek do Ovy na zápas s CZE-GER. Za 1. vůbec jsem nečekal,  že ještě seženu lístky na vyprodaný zápas.  Za 2. takové super místa za střídačkama jsem si ani nepředstavoval. Všechno proběhlo úplně bez problému.  Těším se na další akce 🙂

  Ján Čech | Česko - Nemecko | 1.1.2020

O klubech

Česká hokejová reprezentace

Česká hokejová reprezentace vznikla po rozpadu Československa kdy došlo i k rozdělení československé hokejové reprezentace. Český tým byl direktoriátem IIHF určen jako následovník československé reprezentace. Poté byl zařazen do elitní skupiny mistrovství světa. Česká hokejová reprezentace dokázala jako jediná vyhrát třikrát mistrovství světa v řadě v systému playoff a rovněž jako první získala za tuto dobu celkem 6 zlatých medailí. Po MS 2016 má dále Kanada už 7 titulů, Rusko pět, Švédsko tři, Finsko dva a Slovensko jeden titul. Patří mezi nejlepší reprezentační týmy světa. Z celkem 25 účastí na MS (1993–2017) si česká reprezentace přivezla šest zlatých medajlí, jednu stříbrnou a pět bronzových medailí a osmkrát skončila již ve čtvrtfinále. Největším českým hokejovým úspěchem zůstává triumf na zimních olympijských hrách v japonském Naganu v roce 1998.