airplane Dvojzápas: New Jersey Devils- Calgary/NY Rangers- Calgary

Vyražte s námi na dokonalý zaoceánský zájezd na NHL a vychutnejte si TOP hokejový zážitek!

 

Letecký zájezd na NHL v New Yorku v ceně 23 990 Kč zahrnuje:

 • obousměrnou letenku se všemi poplatky (Praha – New York – Praha)
 • ubytování na 3 noci v hotelu v částí Queens se snídaněmi
 • Vstupenku na zápas New Jersey Devils – Calgary Flames (8.2.2018)
 • Vstupenku na zápas New York Rangers – Calgary Flames (9.2.2018)
 • Služby českého delegáta
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
 • Nonstop infolinku
  * Možnost doobjednat speciální pojištění pro hokejové zájezdy
 • 1x infobalíček
 • zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje:

 • Komplexní pojištění
 • Registraci ESTA 14 USD
 • vstupné (orientačně): Empire State Building – 29 USD, Metropolitní muzeum – 25 USD, Socha svobody od 18 USD, Rockefellerovo centrum – 29 USD, Ground Zero Observatoř – 34 USD

Pozn. Příplatek za jednolůžkový pokoj 4 000,- Kč, při doobsazení klienta do dvoulůžkového pokoje se neúčtuje žádný příplatek.

Pokud chcete vidět Jaromíra Jágra a hvězdy NHL živě v akci a kromě toho si prohlédnout nádherné město. Americká metropole patří mezi nejkrásnější města na světě.

Předběžný program pro zájezd na NHL:

středa, 7.2.:

 • Odlet do New Yorku v dopoledních hodinách
 • Přílet do New Yorku v  odpoledních hodinách (český delegát bude čekat v příletové hale)
 • Přesun na hotel hromadnou dopravou (jízdenka na týden 30 USD, 1 jízda 2,75 USD, při využití nejrychlejšího způsobu dopravy –  Air Train stojí jízdenka 12,50 USD a odveze Vás to na Penn Station na Manhattan za 25 minut), poř. taxíkem, ubytování a nocleh
 • Hotel se nachází v části Queens, nedaleko stanice metra, s výborným spojením na Manhattan (15 min. metrem)

čtvrtek, 8.2.:

 • Společný / individuální program (např. návšteva Times Square, Sochy svobody, plavba lodí apod.)
 • Později přesun k aréně a sledování zápasu New Jersey Devils – Calgary Flames (zápas začíná 19:00)
 • Po zápase společný / individuální program a nocleh

pátek, 9.2.:

 • Společný / individuální program (např. návštěva Central Parku, Ground Zero památníku, Rockefellerova centra a podobně)
 • Později přesun k aréně a sledování zápasu New York Rangers – Calgary Flames (zápas začíná 19:00)
 • Po zápase společný / individuální program a nocleh

sobota, 10.2.:

 • Odhlášení z hotelu, individuální program (napr. nákupy, návšteva jiných kulturních akcí a podobně)
 • Později přesun na letiště a odlet z New Yorku

neděle, 11.2.:

 • Přílet do Prahy

Prudential Center – domovský stánek New Jersey Devils s kapacitou 18 711 míst se nachází na předměstí New Yorku – New Jersey. Je pojmenovaná podle společnosti Prudential Financial, která má práva na název arény od roku 2007 na dvacet let. Sportovní aréna Prudential Center byla otevřená v tom samém roce. Multifunkční aréna patří k nejlepším arénam v NHL a nabízí z každého místa skvělý sportovní zážitek.

Související obrázek

Madison Square Garden– domovský stánek NY Rangers s kapacitou 20 789  míst se nachází na 7. avenue v centru Manhattanu v New Yorku, ve které se pořádá přibližně 320 akcí ročně. Hlediště má šest úrovní, jež byly původně odlišeny barvami: červenou, oranžovou, žlutou, hnědou a modrou. Fanoušci týmu New York Rangers si tak oblíbili modré sedačky, že byli ochotni si je bránit za každou cenu. Příležitostně se tu hrají All Stars zápasy NHL, NBA a WNBA.

Výsledek obrázku pro Madison Square Garden

Co vidět a dělat v New Yorku

Times Square

Obrovská křižovatka Brodwaye a Sedmé Avenue je vůbec tím nejoblíbenějším cílem turistů v USA. Obrovské televizní obrazovky, neony, světelné billboardy, broadwayská divadla, vyhlášené restaurace a velkolepě pojaté obchody amerických značek. Tady bije srdce města. Denně na Times Square projde kolem tři set tisíc lidí, tedy nějakých 40 miliónů osob ročně a tím se řadí k bezkonkurenčně nejnavštěvovanějším turistickým atrakcím na světě.

shutterstock-38374108.jpg (2017-11-09 09:28:26)

Socha Svobody

Nelze pomyslet na New York bez představy modrozelené sochy hrdě se vypínající na ostrově Svobody. Abychom ji mohli spatřit na vlastní oči, musíme nastoupit na trajekt ve stanici Liberty State nebo Battery Park. Do závratných výšek, do kterých sahá Lady Liberty, smí denně nastoupit jen 240 lidí. Je věnovaná svobodě a demokracii a představuje Libertas, antickou bohyni Svobody.

 

 

Ground Zero

Stojí na místě dnes již neexistujícího Světového obchodního centra (World Trade Center). Jde o památník The National September 11 Memorial. Jedná se o dva obrovské bazény kopírující základy Dvojčat. Na bronzovém okraji těchto bazénu jsouvyrytá jména 2 983 obětí. Kromě památníku má Ground Zero také svoji novou dominantu One World Trade Center. Podobně jako tomu bylo u Dvojčat, i v novém mrakodrapu je umístněná vyhlídka. Tzv. Main Observatory umožňuje návštěvníkům užít si dechberoucí panoramatický výhled na New York.

shutterstock-382491802.jpg (2017-11-09 09:28:27)

Central Park

Zelené plíce New Yorku. Tento gigantický park se rozkládá uprostřed nejdražších pozemků na zeměkouli. Nudit se v Central Parku rozhodně nebudete, nabízí totiž nejen atraktivní možnosti využití volného času v New Yorku, ale také jedny z těch nejlevnějších, popřípadě aktivity zcela bezplatné, což je v tomto městě skutečná výjimka. Navíc zde máte tak jako nikde jinde jedinečnou možnost poznat pestrou směs obyvatel New Yorku.

shutterstock-519832504.jpg (2017-11-09 09:28:27)

Bližší informace k zájezdu Vám rádi poskynteme na tel. +420 601 165 902, případně osobně v info centru v Praze na Václavském náměstí 21.

Velmi rádi individuálně připravíme zájezd přesně podle vašich požadavků (doprava, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek na stadionu, doplňkový program v místě konání). KONTAKTUJTE NÁS.

O klubech

Calgary Flames

Calgary Flames  je jeden z týmů kanadsko - americké NHL. Domovskou arénou klubu je Scotiabank Saddledome, který pojme 20 000 diváků. Tento tým má kořeny v Atlantě, kde od 70. let hrál tým Atlanta Flames. V Atlantě však hokej nebyl příliš oblíbený a proto se tento tým přestěhoval na místo hokeji zaslíbené, do Calgary.  Začátky byly velmi skromné. Tým musel hrát v Stampede Corral, který měl kapacitu pouhých 7 243 diváků. Tým se hned v první sezóně probojoval do play- off, kde vyřadil Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers, ale nakonec je zastavila Minnesota. Calgary vyhrálo Stanley Cup pouze jednou v sezóně 1988/1989. Od roku 1994 se klub stával velmi průměrným díky odchodu několika opor a také špatnou ekonomickou situací. Od roku 2017 hraje za Calgary Flames legendární 68 Jaromír Jágr. Hokejová legenda prozradila, že se jedná na 99,9% o poslední sezónu v NHL.