NHL na Floridě + plavba lodí po Karibiku

Užijte si sluneční paprsky na Floridě a odstartujte rok 2022 nezapomenutelným způsobem! Během 11 dnů na vás čeká nabitý program, NHL s Pastrňákem, Voráčkem či Palátem, NBA a dovolená v dovolené – plavba lodí po Karibiku s atraktivními zastávkami.

Letecký zájezd na NHL do Floridu v ceně od 59900 Kč / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • vhodné spojení: Vídeň – Tampa (s 1 přestupem), Tampa – Miami, Miami – Vídeň (s 1 přestupem)
   *letištní transfery rádi zajistíme na vyžádání
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřených hotelech: na 2 noci v Tampě, na 4 noci v Miami
  • další 4 noci strávíme na výletní lodi po Karibiku se zastávkami v Key West a na mexickém ostrově Cozumel
 • VSTUPENKY NA DVA ZÁPASY NHL
  • Tampa Bay – Boston (sobota, 8. 1.)
  • Florida – Columbus (sobota, 15. 1.)
 • DELEGÁTA
  • Florida patří k nejoblíbenějším zámořským destinacím našich klientů. Po celou dobu zájezdu provázejí naše klienty zkušení delegáti a sportovní nadšenci v jednom.

Na vyžádání rádi zajistíme také:

 • CESTOVNÍ VÍZA
 • VSTUPENKY NA ZÁPAS NBA
  • Miami – Atlanta (pátek, 14. 1.)
 • VSTUPENKY NA ATRAKCE
  • podle programu zájezdu (viz. níže)

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi ke vstupu do země, o dopravě, ubytování, vstupenkách na zápasy a o doplňkovém programu.

tampa bay nhl zajazd

Program zájezdu 

PÁTEK, 7.1.: Ráno odlet do Tampy. Po příletu (časový posun -6 hodin) přesun na hotel a ubytování. Relax po procestovaném dni, společná večeře s delegátem.

SOBOTA, 8.1.: Vyzvednutí soukromých aut pro přepravu a volitelná návštěva atrakcí s delegátem (např. historická čtvrť Ybor, zábavní park Busch Gardens s unikátní horskou dráhou, plavba rychlostní lodí mezi Tampou a St. Petersburgem). Později přesun ke stadionu a sledování zápasu NHL Tampa Bay Lightning – Boston Bruins od 19:00 hodin.

NEDĚLE, 9.1.: Odhlášení z hotelu v Tampě a přesun na letiště. Odlet na Miami a přesun na hotel. Volitelný program s delegátem (např. návštěva kubánské čtvrti, prohlídka downtownu).

PONDĚLÍ, 10.1.: Odhlášení z hotelu na Miami a přesun do přístavu. Začátek plavby na výletní lodi. K dispozici je neomezený konzum ve vybraných restauracích, venkovní bazén, fitko, umělecká vystoupení. Za příplatek i další služby jako wifi, masáže, alkohol.

ÚTERÝ, 11.1.: Ráno příjezd do přístavu v Key West a půldenní program na nejjižnějším kontinentálním místě USA (např. dům a muzeum Ernesta Hemingwaye, adrenalinové sporty jako jízda na skútrech nebo parasailing).

STŘEDA, 12.1.: V poledne příjezd do přístavu v mexickém Cozumel a půldenní program na exotickém ostrově (např. potápění, jízda na čtyřkolkách, relax na pláži).

ČTVRTEK, 13.1.: Plavba zpět na Miami a relax na lodi (např. diskotéka, pokerový turnaj, sauna).

PÁTEK, 14.1.: Ráno příjezd do přístavu na Miami a konec plavby. Přesun na hotel a odložení zavazadel (ubytování možné od 14:00 hodin). Vyzvednutí soukromých aut pro přepravu a volitelná návštěva atrakcí s delegátem (pro zájemce přesun ke stadionu a sledování zápasu NBA Miami Heat – Atlanta Hawks od 20:00 hodin).

SOBOTA, 15.1.: Volitelný program s delegátem na South Beach (např. procházka po ikonickém Ocean Drive, který je postaven ve stylu Art Deco, relax na pláži). Později přesun ke stadionu a sledování zápasu NHL Florida Panthers – Colombus Blue Jackets od 18:00 hodin. Po zápas noční život na Ocean Drive.

NEDĚLE, 16.1.: Volitelný program s delegátem (návštěva přírodního parku Everglades a plavba na Airboats).

PONDĚLÍ, 17.1.: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hodin) a odložení zavazadel na hotelu. Volný program (např. relax na pláži nebo nákupy). Později přesun na letiště a odlet z Miami.

ÚTERÝ, 18.1.: Návrat do Vídně během dne (časový posun +6 hodin).

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na místo a čas odletu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů nejen na Floridu naleznete ZDE.

NÁŠ TIP

 • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • potřebujete více informací? odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE
 • proč právě HokejTour.cz? přečtěte si hodnocení našich spokojených klientů

miami hokejtour beach zajazd foto

LÁSKA K HOKEJI JE SILNĚJŠÍ NEŽ PROTIPANDEMICKÁ OPATŘENÍ. UŽIJTE SI HOKEJ BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS.

 • Denně pro vás sledujeme podmínky pro cestování a návštěvu stadionů.
 • Máme speciální pojištění, které pokrývá i storno v případě onemocnění na Covid-19.
 • Pokud se zápas neodehraje podle plánu, vrátíme vám voucher na 100% zaplacené částky.

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO USA NAJDETE ZDE.

CK nenese zodpovědnost za případné změny v podmínkách při cestování do země, na stadion, jakož i při návratu do ČR na základě prohlášení Úřadu veřejného zdravotnictví či vlády ČR nebo jiných orgánů. Garantujeme zajištění cesty do destinace a vstup na akci při splnění aktuálních požadovaných podmínek dané země a konkrétního organizátora, ale pravidla a podmínky návratu do ČR již nese klient, přičemž je odpovědný za jejich dodržování. Ve vlastním zájmu doporučujeme sledovat aktuální informace, nařízení a povinnosti při vstupu/po návratu na webu MZV.

Doporučujeme sledovat nařízení, novinky a další podrobnosti na webu MZV.

Vyjádření klientů ze zápasů Tampa Bay Lightning, Florida Panthers

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zúčastnili jsme se s manželkou skvělého zájezdu na Floridu spojeným se zápasy NHL - 2x a NBA - 1x, dále plavbou výletní lodí na Bahamy a dalšími návštěvami atrakcí ( Everglades, Kennedy space centrum NASA). Těchto báječných deset dní strávených s celou 15-ti člennou skupinou jsme si opravdu užili. Ze zájezdu nám zůstanou skvělé zážitky a krásné vzpomínky. Chtěl bych tímto poděkovat p. Markovi Vlhovi, který byl naším delegátem. Po celou dobu pobytu se o nás pečlivě staral a vše skvěle organizoval. Moc moc děkujeme !!!
  Libor Maxian | Tampa Bay - Pittsburgh, Florida - Philadelphia | 29.2.2020

O klubech

Tampa Bay Lightning

Blesky z Tampy sice pocházejí z nehokejovej Floridy, ale už si dokázali v NHL vydobýt respekt a v roce 2004 vybojovali Stanley Cup. Začátky však byly, zejména díky nekompetentní managementu, těžké a několikrát klubu reálně hrozilo stěhování. Bolts se však vždy pozviechali a momentálně, když je z pozice GM vede legendární Steve Yzerman, je to tým s nesmírně talentovanou soupiskou a prožívá úspěšné období. Podobně, jako jejich největší rival, Florida Panthers, patří do východní konference, resp. její Atlantické divize. Domácí zápasy hrávají v krásné Amalie Aréně.

Florida Panthers

Panthers sídlí na absolutně nehokejovom místě, v dovolenkovém ráji na slunné Floridě. Právě proto měli dlouho pověst klubu kam se stěhují zejména hokejoví "důchodci" dohrát kariéru. Této nálepky se však klub chce zbavit a dělá vše pro to, aby vznikly noví panteři. Změnilo se vedení, trenéři, logo i dresy a organizace dává prostor mladým talentům, co po dlouhých letech udělalo z panterů opět kandidáta na postup do playoff. Florida patří do Atlantické divize, východní konference, kde je obrovská konkurence. Velkými rivaly Panthers je sousední Tampa Bay Lightnings se kterou se pravidelně setkávají v boji o vládce Floridy.