airplane NHL v Stockholmu: Tampa Bay Lightning – Buffalo Sabres

Globe Arena ve Stockholmu bude svědkem prestižního dvojzápasu mezi Tampou Bay Lightning a Buffalem Sabres. Na severu Evropy se tak opět představí hvězdy NHL!

Letecký zájezd na NHL ve Stockholmu v ceně od 14 900 Kč / osoba zahrnuje:

 •     Obousměrnou letenku se všemi poplatky z Prahy
 •     Ubytování na 2 noci v 3 * hotelu – vyšší standard ubytování na vyžádání
 •     Vstupenku základní kategorie – lepší kategorie na vyžádání
 •     Na vyžádání i sobotní zápas Tampa Bay Lightning – Buffalo Sabre
 •     Služby českého delegáta na vyžádání nebo při skupině 10 a více klientů
  •         Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti.
 •     nonstop infolinku

    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro hokejové zájezdy

Doporučený program zájezdu: (v případě řízení zápasu v pátek)

PÁTEK: Ráno odlet z Vídně. Po příletu přesun na hotel a přihlášení na recepci (ubytování nejdříve od 14:00 hod). Volitelný program, později přesun na stadion a sledování hokejového zápasu Tampa Bay Lightning – Buffalo Sabres.

SOBOTA: Volitelný program, možnost sledování druhého zápasu Tampa Bay Lightning – Buffalo Sabres.

NEDĚLE: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později přesun na letiště a odlet do Prahy.

Vyjádření klientů ze zápasů Tampa Bay Lightning, Buffalo Sabres

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zúčastnili jsme se s manželkou skvělého zájezdu na Floridu spojeným se zápasy NHL - 2x a NBA - 1x, dále plavbou výletní lodí na Bahamy a dalšími návštěvami atrakcí ( Everglades, Kennedy space centrum NASA). Těchto báječných deset dní strávených s celou 15-ti člennou skupinou jsme si opravdu užili. Ze zájezdu nám zůstanou skvělé zážitky a krásné vzpomínky. Chtěl bych tímto poděkovat p. Markovi Vlhovi, který byl naším delegátem. Po celou dobu pobytu se o nás pečlivě staral a vše skvěle organizoval. Moc moc děkujeme !!!
  Libor Maxian | Tampa Bay - Pittsburgh, Florida - Philadelphia | 29.2.2020

O klubech

Tampa Bay Lightning

Blesky z Tampy sice pocházejí z nehokejovej Floridy, ale už si dokázali v NHL vydobýt respekt a v roce 2004 vybojovali Stanley Cup. Začátky však byly, zejména díky nekompetentní managementu, těžké a několikrát klubu reálně hrozilo stěhování. Bolts se však vždy pozviechali a momentálně, když je z pozice GM vede legendární Steve Yzerman, je to tým s nesmírně talentovanou soupiskou a prožívá úspěšné období. Podobně, jako jejich největší rival, Florida Panthers, patří do východní konference, resp. její Atlantické divize. Domácí zápasy hrávají v krásné Amalie Aréně.

Buffalo Sabres