Před Silvestrovská KHL: Slovan Bratislava – Jokerit Helsinky

PŘED SILVESTROVSKÁ KHL

SLOVAN BRATISLAVA –  JOKERIT HELSINKY

Užijte si před silvestrovskou atmosféru v Bratislavě. Vydejte se s námi na zápas HC Slovan Bratislava – Jokerit Helsinky do Bratislavy a vychutnejte si skvělý hokejový zážitek.

Autobusový zájezd na zápas KHL v Bratislavě zahrnuje:

  • autobusová doprava Praha – Bratislava – Praha (nástupní místa Jihlava, Brno)
  • 1x vstupenka na zápas Slovan Bratislava – Jokerit Helsinky
  • tipovací soutěž
  • 1x infobalíček
  • (možnost objednat prohlídku stadionu v Bratislavě za poplatek)
  • Služby česky mluvícího delegáta
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku
  • zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Předběžný program pro zájezd na KHL:

Sobota 30.12.

Dopoledne odjezd z Prahy do Bratislavy. Odpoledne příjezd do Bratislavy. Pro zájemce prohlídka stadionu. V 17:00 začátek zápasu HC Slovan Bratislava – Jokerit Helsinky. Po zápase sraz u autobusu a odjezd z Bratislavy.

Neděle 31.12.

Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Výsledek obrázku pro stadion ondrej nepela

Zápas HC Slovan Bratislava – Jokerit Helsinky se odohrá na stadioně Ondreje Nepely, který vznikl na místě stařičkého zimního stadionu – díla architekta Kamila Grosse, postaveného v roce 1940. Autorem projektu jeho přestavby je renomovaný architekt Dušan Fischer. Cena rekonstrukce stála 96 milionu €. Aréna byla vybudována v rekordně krátkém čase za 22 měsíců, od začátku května 2009 do konce února 2011. Během MS v ledním hokeji v roce 2011 novou arénu obdivovali několik politických i sportovní osobnosti. Pouze na dobu konání mistrovství světa byl stadion přejmenován podle sponzora na Orange arénu. Po skončení jubilejních 75. Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF se stadion stal domovským stánkem hokejistů HC Slovan Bratislava, kteří v ní úspěšně navazují na osm mistrovských titulů získaných v české extralize působením v prestižní KHL. Kapacita stadionu dosahuje 10 110 míst.

O klubech

HC Slovan Bratislava

HC Slovan Bratislava je profesionální hokejový klub se sídlem v Bratislavě. V roce 2012 opustil slovenskou Extraligu a vstoupil do mezinárodní kontinentální hokejové ligy (KHL). Klub vyhrál osm mistrovství Slovenska a jeden československý šampionát, což z něj činí druhý nejúspěšnější hokejový klub v dějinách Slovenska. Tým hraje své domácí hry v aréně Ondrej Nepela, známé také jako Slovnaft Arena. HC Slovan Bratislava byl založen v roce 1921.

Jokerit Helsinky

Jokerit Helsinky je profesionální finský hokejový tým. Byl založen v roce 1967.  Jokerit by neexistoval bez dluhové hokejové pobočky Töölön Vesa amatérského sportovního klubu, který musel v roce 1967 ukončit své náročné činnosti v ledním hokeji. Generální stavitel Aimo Mäkinen využil příležitosti založit poloprofesionální vlastním sportovním klubem a za cenu poloviny dluhů Vesa v ledním hokeji zdědil nový hokejový klub všechno, včetně juniorů a prázdné pozice ve druhé nejvyšší finské sérii Suomi-sarja. Od roku 2014 hraje Kontinentální hokejovou ligu - KHL. Má sídla v Helsinkách ve Finsku. Jsou členy Bobrovské divize Západní konference Kontinentální hokejové ligy (KHL). Tým získal šest ligových šampionátů jako člen finského SM-liiga (1973, 1992, 1994, 1996, 1997 a 2002). Hokejový klub Jokerit Helsinky hraje své domácí hry v aréně Hartwall. Do kontinentální hokejové ligy (KHL) vstoupili do sezóny 2014-15 KHL, čímž se Finsko stalo první severskou zemí, která má tým v lize.