Nejlepší dárek je zážitek. Nyní i s bonusem

3 minuty čtení

Máte v okolí sportovní nadšence, kteří nevynechají ani jeden zápas svého týmu v televizi? Znáte někoho, kdo má nesplněný cestovatelský sen? Darujte k svátku, výročí, na Vánoce nebo jen tak pro radost originální překvapení a dopřejte svým blízkým zážitky na celý život.

Velmi nás těší váš neutuchající zájem o zážitkové cestování na sportovní akce. Po otevření hranic do USA pro cestovatele z Evropy evidujeme nejvíce zájemců o zájezdy do New Yorku, Kalifornie a na Miami.

Naši zkušení delegáti vám připraví zážitek vašeho života. Za 5-10 dní za mořem uvidíte nejzajímavější atrakce, ochutnáte lokální jídla a živě můžete fandit svému oblíbenému klubu v NHL, NBA nebo NFL.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY S BONUSEM ZDARMA

Při objednávce dárkové poukázky od 23. listopadu do 23. prosince 2021 v hodnotě minimálně 10.000 Kč vám pošleme jako bonus ZDARMA ponožky + šálu z našeho FAN shopu podle vlastního výběru.

Dárkové poukázky může obdarovaný použít na nákup zájezdů (obsahuje dopravu, ubytování, vstupenku, delegáta) na fotbal, hokej, formuli 1, zimní sporty, bojové sporty, ale i na samostatné vstupenky (obsahují vstupenku a asistenční služby).

Platnost dárkových poukázek je až do 31.12. 2022. Obdarovaní tak nemusí spěchat s využitím dárku. Na dobré věci (a zážitky) je prý třeba si počkat, v dnešní době to platí dvojnásob.

KOMPLETNÍ NABÍDKU PONOŽEK A ŠÁL NAJDETE ZDE.

POSTUP PŘI OBJEDNÁVCE

  1. Vyberte si zápas z naší nabídky nebo libovolnou částku, kterou chcete darovat (bonus je aktivní při částce nad 10 tisíc korun)
  2. Připravte si originální věnování, které chcete uvést na poukázce
  3. Vyplňte následující formulář (v posledním bodě napište zápas nebo hodnotu poukázky a věnování)
  4. E-mailem vám pošleme fakturu a po jejím uhrazení vám obratem doručíme poukázku v elektronické formě (na žádost i poštou na adresu)
  5. V případě objednávky v hodnotě 10 tisíc Kč a více vám poštou zašleme ponožky + šálu podle vlastního výběru ZDARMA (při uhrazení do 15.12. garantujeme doručení do 23.12. 2021)
  6. Obdarovaný použije poukaz při výběru vstupenky nebo zájezdu z naší nabídky
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

KOMPLETNÍ NABÍDKU ZÁJEZDŮ NAJDETE ZDE.