Zájezdy do Kalifornie a Nevady

Láká vás navštívit západní pobřeží Ameriky? Odvažte se na velkou cestovatelskou výzvu a poznejte Kalifornii a Nevadu spolu s HokejTour.cz!

Letecké zájezdy do New Yorku v ceně od 39 900 Kč / osoba obsahují:

 • LETENKY
  • vhodné spojení: Vídeň – Los Angeles, Praha – Los Angeles
  • letištní transfery jsou v ceně zájezdu
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 3* hotelu s výhodnou polohou
  • vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • podle dostupnosti NHL (hokej), NBA (basketbal), NBL (baseball), NFL (americký fotbal), MLS (fotbal)
  • doporučujeme doobjednat i vstupenky na další místní atrakce
 • DELEGÁTA
  • Kalifornie a Nevada patří k nejoblíbenějším zámořským destinacím našich klientů. Po celou dobu zájezdu provázejí naše klienty zkušení delegáti a hokejoví nadšenci v jednom.

Na vyžádání rádi zajistíme také:

 • CESTOVNÍ VÍZA
 • VSTUPENKY NA ATRAKCE
  • podle programu zájezdu (viz. níže)

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o letenkách, vízech, ubytování, stravování, vstupenkách na zápasy a o doplňkovém programu.

5 DŮVODŮ, PROČ VYCESTOVAT DO KALIFORNIE A NEVADY S CK HOKEJTOUR:

1. Na dokonalé poznání Kalifornie a Nevady je potřeba detailní příprava. Rádi ji za vás absolvují naši delegáti, kteří vás autami převezou za tím nejlepším, co jihozápad USA nabízí. Vám se stačí jen správně naladit a vychutnat si neopakovatelný zážitek.

2. V Kalifornii a Nevadě sídlí hned 4 kluby NHL (Kings, Ducks, Golden Knights a Sharsks), 4 kluby NBA (Lakers, Clippers, Kings a Warriors), 3 kluby MLS (Galaxy, Los Angeles FC a Eartquakes), 5 klubů MLB (Dodgers, Angels, Athletics, Pardes a Giants) a 4 kluby NFL (Rams, Chargers, Raiders a 49ers). Ještě jste si nevybrali? Čtěte dál!

3. Den za dnem postupně objevíte nejatraktivnější místa Los Angeles v čele s Venice Beach, Santa Monica, Malibu, Griffith Observatory a Hollywood Studios. Na poznávácích výletech autem objevíte Grand Canyon, vodní dílo Hoover Dam a město hříchu Las Vegas.

4. Jak se to dá stihnout za pár dní? Zkušení delegáti CK HokejTour.cz vám připraví takový intenzivní zážitek jako nikdo jiný.

5. Zájezdy do USA organizujeme už od sezony 2013/14. Garantujeme nejlepší poměr kvalita / cena na trhu a nabízíme vám naše zkušenosti na zabezpečení dovolené vašeho života 🙂

Doporučený program zájezdu:

PONDĚLÍ: Odlet do Los Angeles. Po příletu (časový posun – 9 hodin) přesun na hotel a ubytování. Relax po procetovaném dnu, společná večeře s delegátem.

ÚTERÝ: Seznámení se s prostředím a dopravou. Volitelné prohlídky města s delegátem (Santa Monica, Venice Beach). Později přesun na stadion a sledování vybraného utkání NHL / NBA.

STŘEDA: Přesun do Las Vegas, příjezd na hotel a ubytování. Později přesun na stadion a sledování vybraného utkání NHL / NBA.

ČTVRTEK: Výlet do Grand Canyonu.

PÁTEK: Návrat do Los Angeles. Později přesun na stadion a sledování vybraného utkání NHL / NBA.

SOBOTA: Volitelná prohlídka města s delegátem (Griffith Park, Hollywood Sign, Walk of Fame, Malibu).

NEDĚLE: Volitelná prohlídka města s delegátem (Universal Studios, nákupy).

PONDĚLÍ: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod) a přesun na letiště. Později odlet z Los Angeles.

ÚTERÝ: Návrat do Prahy / Vídně v průběhu dne (časový posun + 9 hodin).

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na místo, čas odletu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a my vám připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů do Kalifornie a Nevady naleznete ZDE.

LÁSKA KE HOKEJI JE SILNĚJŠÍ NEŽ PROTIPANDEMICKÁ OPATŘENÍ. UŽIJTE SI KALIFORNII A NEVADU BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS.

 • Denně pro vás sledujeme podmínky pro cestování a návštěvu stadionů.
 • Máme speciální pojištění, které pokrývá i storno v případě onemocnění na Covid-19.
 • Pokud se zápas neodehraje podle plánu, vrátíme vám voucher na 100% zaplacené částky.

PODMÍNKY PRO VSTUP DO USA:

Spojené státy se pro cestující z Evropské unie otevírají od listopadu 2021. Každá osoba musí při vstupu do země splnit následující podmínky:

#1 DOKONČENÉ OČKOVÁNÍ

 • vakcínou uznanou a registrovanou Světovou zdravotnickou organizací (WHO)

#2 TEST

 • PCR test s negativní výsledkem, ne starší než 72 hodin od vstupu do USA

#3 FORMULÁŘ

 • každá cestující osoba musí před příjezdem do USA vyplnit formulář pro možnost následného kontaktování

Doporučujeme sledovat nařízení, novinky a další podrobnosti na webu MZV.

CK nenese zodpovědnost za případné změny v podmínkách při cestování do země, na stadion, jakož i při návratu do ČR na základě prohlášení Úřadu veřejného zdravotnictví či vlády ČR nebo jiných orgánů. Garantujeme zajištění cesty do destinace a vstup na akci při splnění aktuálních požadovaných podmínek dané země a konkrétního organizátora, ale pravidla a podmínky návratu do ČR již nese klient, přičemž je odpovědný za jejich dodržování.


Vyjádření klientů ze zápasů LA Kings, Las Vegas Golden Knights

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zájezd do LA a LV na tři NHL zápasy organizovaný přes partnerskou agenturu HokejTour.sk. Ze strany agentury bez chyby, delegáti vstřícní a přátelští. Doplňkový program vhodně zvolený a vyvážený. Vše sice trochu v rychlosti, ale to vzhledem k času a cestovním vzdálenostem nelze řešit jinak.
  Dalibor Ondra | LA Kings - Vancouver, Vegas - Montreal, Anaheim - Chicago | 8.11.2019

O klubech

LA Kings

Králové z Los Angeles procházejí obrovskými změnami. V minulých sezónách sice získali až dvakrát Stanley Cup, ale po posledních třech katastrofálních sezónách, kdy bylo zřejmé, že tým vyhořel. odešli prakticky všichni, kteří na ně měli svůj podíl. Změny zasáhly vedení, trenéry i samotných hráčů a fanoušci věří, že přijdou noví králové. Klub z horké Kalifornie, hrává své zápasy v proslulém Staples Centre a patří do západní konference, a její Pacifické divizi. Tým byl založen 5. června 1967 poté, co Jack Kent Cooke získal 9. srpna 1966 licenci pro expanzi NHL pro Los Angeles a stal se jedním ze šesti týmů, které začaly hrát v rámci expanze NHL v roce 1967. Los Angeles Kings hraje severoamerickou NHL ve Staples Center s kapacitou 18 118 míst. Los Angeles Kings jsou profesionální hokejový tým se sídlem v Los Angeles. Jsou členy tichomořské divize Západní konference národní hokejové ligy (NHL).

Las Vegas Golden Knights

Založit hokejový klub v poušti je na první pohled šílený počin, ale marketing má svouváhu i v dnešní NHL. Nejnovější adresa na mapě NHL bude ostře sledována i proto ževstoupila do ligy na úkor fanoušky preferovaného Quebecu. V Las Vegas je však možné úplně všechno a tak se snadno může stát, že se Golden Knights rychleprobojují do špičky. Začátky však nebudou jednoduché, ačkoli klub zřejmě nebude mít problém nalákat k sobě kvalitních hráčů. Zařadili ho do Pacifické divize, západníkonference, kde to v boji s LA Kings, Anaheimem, zda San José určitě bude pořádnějiskřit.