Zájezdy do Kalifornie a Nevady

Láká vás navštívit západní pobřeží Ameriky? Odvažte se na velkou cestovatelskou výzvu a poznejte Kalifornii a Nevadu spolu s HokejTour.cz!

Letecké zájezdy do New Yorku v ceně od 39 900 Kč / osoba obsahují:

 • LETENKY
  • vhodné spojení: Vídeň – Los Angeles, Praha – Los Angeles
  • letištní transfery rádi zabezpečíme na vyžádání
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 3* hotelu s výhodnou polohou
  • vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • podle dostupnosti NHL (hokej), NBA (basketbal), NBL (baseball), NFL (americký fotbal), MLS (fotbal)
  • doporučujeme doobjednat i vstupenky na další místní atrakce
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájezdech v Kalifornii a Nevadě asistují našim klientům zkušení delegáti
 • DÁRKOVOU POUKÁZKU
 • NÁŠ TIP
  • doporučujeme doobjednat speciální pojištění pro hokejové zájezdy v ceně 140 Kč / osoba / den
  • potřebujete víc informací? Odpovědi na nejčastější otázky najdete ZDE.

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o letenkách, vízech, ubytování, stravování, vstupenkách na zápasy a o doplňkovém programu.

5 DŮVODŮ, PROČ VYCESTOVAT DO KALIFORNIE A NEVADY S CK HOKEJTOUR:

1. Na dokonalé poznání Kalifornie a Nevady je potřeba detailní příprava. Rádi ji za vás absolvují naši delegáti, kteří vás autami převezou za tím nejlepším, co jihozápad USA nabízí. Vám se stačí jen správně naladit a vychutnat si neopakovatelný zážitek.

2. V Kalifornii a Nevadě sídlí hned 4 kluby NHL (Kings, Ducks, Golden Knights a Sharsks), 4 kluby NBA (Lakers, Clippers, Kings a Warriors), 3 kluby MLS (Galaxy, Los Angeles FC a Eartquakes), 5 klubů MLB (Dodgers, Angels, Athletics, Pardes a Giants) a 4 kluby NFL (Rams, Chargers, Raiders a 49ers). Ještě jste si nevybrali? Čtěte dál!

3. Den za dnem postupně objevíte nejatraktivnější místa Los Angeles v čele s Venice Beach, Santa Monica, Malibu, Griffith Observatory a Hollywood Studios. Na poznávácích výletech autem objevíte Grand Canyon, vodní dílo Hoover Dam a město hříchu Las Vegas.

4. Jak se to dá stihnout za pár dní? Zkušení delegáti CK HokejTour.cz vám připraví takový intenzivní zážitek jako nikdo jiný.

5. Zájezdy do USA organizujeme už od sezony 2013/14. Garantujeme nejlepší poměr kvalita : cena na trhu a nabízíme vám naše zkušenosti na zabezpečení dovolené vašeho života 🙂

Doporučený program zájezdu:

PONDĚLÍ: Odlet do Los Angeles. Po příletu (časový posun – 9 hodin) přesun na hotel a ubytování. Relax po procetovaném dnu, společná večeře s delegátem.

ÚTERÝ: Seznámení se s prostředím a dopravou. Volitelné prohlídky města s delegátem (Santa Monica, Venice Beach). Později přesun na stadion a sledování vybraného utkání NHL / NBA.

STŘEDA: Přesun do Las Vegas, příjezd na hotel a ubytování. Později přesun na stadion a sledování vybraného utkání NHL / NBA.

ČTVRTEK: Výlet do Grand Canyonu.

PÁTEK: Návrat do Los Angeles. Později přesun na stadion a sledování vybraného utkání NHL / NBA.

SOBOTA: Volitelná prohlídka města s delegátem (Griffith Park, Hollywood Sign, Walk of Fame, Malibu)

NEDĚLE: Volitelná prohlídka města s delegátem (Universal Studios, nákupy)

PONDĚLÍ: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod) a přesun na letiště. Později odlet z Los Angeles.

ÚTERÝ: Návrat do Prahy / Vídně v průběhu dne (časový posun + 9 hodin)

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na místo, čas odletu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a my vám připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů do Kalifornie a Nevady naleznete ZDE.

Máte otázky nebo požadavky? Vyplňte následující formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 


Vyjádření klientů ze zápasů LA Kings, Las Vegas Golden Knights

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zájezd do LA a LV na tři NHL zápasy organizovaný přes partnerskou agenturu HokejTour.sk. Ze strany agentury bez chyby, delegáti vstřícní a přátelští. Doplňkový program vhodně zvolený a vyvážený. Vše sice trochu v rychlosti, ale to vzhledem k času a cestovním vzdálenostem nelze řešit jinak.
  Dalibor Ondra | LA Kings - Vancouver, Vegas - Montreal, Anaheim - Chicago | 8.11.2019

O klubech

LA Kings

Králové z Los Angeles procházejí obrovskými změnami. V minulých sezónách sice získali až dvakrát Stanley Cup, ale po posledních třech katastrofálních sezónách, kdy bylo zřejmé, že tým vyhořel. odešli prakticky všichni, kteří na ně měli svůj podíl. Změny zasáhly vedení, trenéry i samotných hráčů a fanoušci věří, že přijdou noví králové. Klub z horké Kalifornie, hrává své zápasy v proslulém Staples Centre a patří do západní konference, a její Pacifické divizi. Tým byl založen 5. června 1967 poté, co Jack Kent Cooke získal 9. srpna 1966 licenci pro expanzi NHL pro Los Angeles a stal se jedním ze šesti týmů, které začaly hrát v rámci expanze NHL v roce 1967. Los Angeles Kings hraje severoamerickou NHL ve Staples Center s kapacitou 18 118 míst. Los Angeles Kings jsou profesionální hokejový tým se sídlem v Los Angeles. Jsou členy tichomořské divize Západní konference národní hokejové ligy (NHL).

Las Vegas Golden Knights

Založit hokejový klub v poušti je na první pohled šílený počin, ale marketing má svouváhu i v dnešní NHL. Nejnovější adresa na mapě NHL bude ostře sledována i proto ževstoupila do ligy na úkor fanoušky preferovaného Quebecu. V Las Vegas je však možné úplně všechno a tak se snadno může stát, že se Golden Knights rychleprobojují do špičky. Začátky však nebudou jednoduché, ačkoli klub zřejmě nebude mít problém nalákat k sobě kvalitních hráčů. Zařadili ho do Pacifické divize, západníkonference, kde to v boji s LA Kings, Anaheimem, zda San José určitě bude pořádnějiskřit.