Zájezdy s CK HokejTour.cz bez obav: Máme to nejkompletnější pojištění

Společnost Premier Sport Tour s.r.o, pod kterou patří CK HokejTour.cz, spolupracuje dlouhodobě pouze s ověřenými a mimořádně spolehlivými partnery. Aby se naši klienti mohli během zájezdu soustředit jen na skvělé sportovní a turistické zážitky a nemuseli myslet na žádné komplikace, nabízíme jim opět něco nového a jedinečného.

Tentokrát ve spolupráci s pojišťovnou MetLife, která patří mezi vedoucí mezinárodní pojišťovací organizace. Zaměřuje se na pojištění podnikatelských subjektů i osob, nabízí celou řadu inovativních produktů a služeb, které jsou podporovány mimořádnou finanční silou.

Díky tomu se miliony klientů po celém světě spoléhají, že MetLife uspokojí jejich specifické pojistné potřeby. Pojišťovna MetLife úspěšně působí na Slovensku od roku 1995. Společnost poskytuje široké spektrum produktů životního a úrazového pojištění a na Slovensku se stala synonymem finanční jistoty a profesionalismu.

Kompletní ochrana „za pár“ Korun

Proto jsme pro naše klienty připravili nabídku nadstandardního cestovního pojištění v ceně 90 Kč / osoba / den. Pojištění je připraveno speciálně na míru pro fotbalové zájezdy a jejich specifika. Kromě pojistného krytí ve standardním cestovním pojištění obsahuje navíc storno zájezdu až do výše 90% z ceny zájezdu. Pojistné krytí se vztahuje pouze na osoby do věku 79 let.

Storno zájezdu je uznatelné za nepředvídatelných okolností, jako:

  • zpoždění leteckého spojení či zmeškání letu z důvodů které pojištěný nevěděl ovlivnit (smrt blízkého rodinného příslušníka pojištěného, nemoc pojištěného, úraz pojištěného, autonehoda pojistného na cestě na letiště a jiné)
  • neuskutečnění letu z důvodů na straně leteckého společnosti (například stávka)
  • zhoršení zdravotního stavu účastníka zájezdu trpícího chronickou chorobou a podobně

 

OBLAST POJISTNÉHO KRYTÍ:

Pojištění MetLife

Každý klient dostane před cestou na zájezd Potvrzení o pojištění, kde je uveden kontakt v případě nouze nebo bude-li nutná lékařská pomoc. Toto potvrzení je nutné mít během celého pobytu stále u sebe.

Samozřejmostí je i pojištění pro případ zániku CK.

Všeobecné pojistné podmínky najdete ZDE.

Informační dokument ke skupinovému cestovnímu pojištění najdete ZDE.

Takže, obavy nechte doma a hurá na cesty za nezapomenutelnými sportovními zážitky!

DŮLEŽITÉ: Pojistné krytí se vztahuje pouze na osoby ve věku do 80 let