Trojzápas LA Kings – Seattle, Vegas – Chicago (NHL), LA Lakers – Philadelphia (NBA)

Sledujte živě hokejové a basketbalové hvězdy na unikátním zájezdu do Kalifornie! Přidejte se ke sportovním nadšencům a objevte západní pobřeží USA v doprovodu zkušených delegátů.

Letecký zájezd na NHL a NBA do Kalifornie a Nevady v ceně od 41.900 Kč / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • vhodné spojení: Vídeň – Los Angeles, Budapešť – Los Angeles, Praha – Los Angeles
   *letištní transfery rádi zajistíme na vyžádání
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 3* hotelu na 5 nocí v Los Angeles a na 2 noci v Las Vegas
   *vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • VSTUPENKY NA 3 ZÁPASY
  • LA Lakers – Philadelphia (NBA), středa
  • Vegas Golden Knights – Chicago Blackhawks (NHL), sobota
  • LA Kings – Seattle Kraken (NHL), pondělí
 • DELEGÁTA
  • Kalifornie patří k nejoblíbenějším zámořským destinacím našich klientů. Po celou dobu zájezdu provázejí naše klienty zkušení delegáti a sportovní nadšenci v jednom.

Na vyžádání rádi zajistíme také:

 • CESTOVNÍ VÍZA
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS NHL A NBA
 • VSTUPENKY NA MÍSTNÍ ATRAKCE
  • podle programu zájezdu (viz. níže)

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o dopravě, ubytování, kategorii vstupenek na zápas a o doplňkovém programu.

vegas golden knights - nhl - hraci

Program zájezdu 

ÚTERÝ: Odlet do Los Angeles. Po příletu (časový posun -9 hodin) přesun na hotel a ubytování. Relax po přecestovaném dni, společná večeře s delegátem.

STŘEDA: Seznámení se s prostředím a dopravou. Volitelná prohlídka města s delegátem (Santa Monica Pier – symbol Kalifornie, možnost pronajmutí kola, koloběžky a následný přesun na Venice Beach). Později přesun ke stadionu a sledování zápasu NBA LA Lakers – Philadelphia.

ČTVRTEK: Volitelný program s delegátem (celoddenní prohlídka Universal Studios Hollywood – filmových studií, návštěva zábavných atrakcí).

PÁTEK: Odjezd do Las Vegas (předpokládaný čas cesty cca 5 hodin). Návštěva kasin, Las Vegas Boulevard Strip, Welcome to fabulous Las Vegas.

SOBOTA: Celodenní výlet v Grand Canyon – Národní park, který patří k nejnavštěvovanějším a nejznámějším v USA. Po cestě zastávka v Hoover Dam – betonová klenbová přehrada na řece Colorado. Možnost přeletu helikoptérou. Sledování zápasu Vegas Golden Knights – Chicago Blackhawks.

NEDĚLE: Návrat do Los Angeles, co se stalo ve Vegas, zůstane ve Vegas :).

PONDĚLÍ: Volitelný program s delegátem (Griffith Observatory, vyhlídka s panoramatem na celé město, Hollywood Sign). Společný přesun na zápas LA Kings – Seattle Kraken.

ÚTERÝ: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod.), přesun na letiště a odlet z Los Angeles.

STŘEDA: Návrat do Vídně během dne (časový posun +9 hodin).

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na místo a čas odletu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů do USA naleznete ZDE.

NÁŠ TIP

 • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • potřebujete více informací? odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE
 • proč právě HokejTour.cz? přečtěte si hodnocení našich spokojených klientů

LÁSKA K HOKEJI JE SILNĚJŠÍ NEŽ PROTIPANDEMICKÁ OPATŘENÍ. UŽIJTE SI HOKEJ BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS.

 • Denně pro vás sledujeme podmínky pro cestování a návštěvu stadionů.
 • Máme speciální pojištění, které pokrývá i storno v případě onemocnění na Covid-19.
 • Pokud se zápas neodehraje podle plánu, vrátíme vám voucher na 100% zaplacené částky.

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO USA NAJDETE ZDE.

CK nenese zodpovědnost za případné změny v podmínkách při cestování do země, na stadion, jakož i při návratu do ČR na základě prohlášení Úřadu veřejného zdravotnictví či vlády ČR nebo jiných orgánů. Garantujeme zajištění cesty do destinace a vstup na akci při splnění aktuálních požadovaných podmínek dané země a konkrétního organizátora, ale pravidla a podmínky návratu do ČR již nese klient, přičemž je odpovědný za jejich dodržování. Ve vlastním zájmu doporučujeme sledovat aktuální informace, nařízení a povinnosti při vstupu/po návratu na webu MZV.

Doporučujeme sledovat nařízení, novinky a další podrobnosti na webu MZV.

 

Vyjádření klientů ze zápasů LA Kings, Vegas Golden Knights

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Už déle jsem se chystal na můj sen vidět živě NHL a vybral jsem si správně HokejTour. Organizace a výborný program, kde jsme se nemuseli o nic starat a kromě zápasů NHL, zda NBA jsme viděli spoustu zajímavých míst a atrakcí. Velké děkuji patří super delegátům a šoférům v jednom Braňovi a Marekovi, byli jsme skvělá parta a na tento trip budu ještě dlouho vzpomínat 😉 Děkuji ještě jednou.
  Martin Fumač | NHL Kalifornia + Nevada | 1.3.2024
 • Zájezd do LA a LV na tři NHL zápasy organizovaný přes partnerskou agenturu HokejTour.sk. Ze strany agentury bez chyby, delegáti vstřícní a přátelští. Doplňkový program vhodně zvolený a vyvážený. Vše sice trochu v rychlosti, ale to vzhledem k času a cestovním vzdálenostem nelze řešit jinak.
  Dalibor Ondra | LA Kings - Vancouver, Vegas - Montreal, Anaheim - Chicago | 8.11.2019

O klubech

LA Kings

Králové z Los Angeles procházejí obrovskými změnami. V minulých sezónách sice získali až dvakrát Stanley Cup, ale po posledních třech katastrofálních sezónách, kdy bylo zřejmé, že tým vyhořel. odešli prakticky všichni, kteří na ně měli svůj podíl. Změny zasáhly vedení, trenéry i samotných hráčů a fanoušci věří, že přijdou noví králové. Klub z horké Kalifornie, hrává své zápasy v proslulém Staples Centre a patří do západní konference, a její Pacifické divizi. Tým byl založen 5. června 1967 poté, co Jack Kent Cooke získal 9. srpna 1966 licenci pro expanzi NHL pro Los Angeles a stal se jedním ze šesti týmů, které začaly hrát v rámci expanze NHL v roce 1967. Los Angeles Kings hraje severoamerickou NHL ve Staples Center s kapacitou 18 118 míst. Los Angeles Kings jsou profesionální hokejový tým se sídlem v Los Angeles. Jsou členy tichomořské divize Západní konference národní hokejové ligy (NHL).

Vegas Golden Knights

Založit hokejový klub v poušti je na první pohled šílený počin, ale marketing má svouváhu i v dnešní NHL. Nejnovější adresa na mapě NHL bude ostře sledována i proto ževstoupila do ligy na úkor fanoušky preferovaného Quebecu. V Las Vegas je však možné úplně všechno a tak se snadno může stát, že se Golden Knights rychleprobojují do špičky. Začátky však nebudou jednoduché, ačkoli klub zřejmě nebude mít problém nalákat k sobě kvalitních hráčů. Zařadili ho do Pacifické divize, západníkonference, kde to v boji s LA Kings, Anaheimem, zda San José určitě bude pořádnějiskřit.