Trojzápas NY Islanders – Arizona, NJ Devils – Carolina, NY Rangers – LA Kings

Zájezdy na NHL jsou zpět a ve velkém stylu! Vychutnejte si vyprodané arény, fanděte Čechům Nečasovi, Chytilovi, Jaškinovi, Zachovi, Vejmelkovi a dalším! Poznejte New York v doprovodu zkušených delegátů a užijte si nejlepší světový hokej.

Letecký zájezd na NHL do New Yorku v ceně od 39990 Kč / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • vhodné spojení: Vídeň – New York, Budapešť – New York
   *letištní transfery rádi zajistíme na vyžádání
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 4* hotelu s výhodnou polohou na Manhattanu
   *vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • VSTUPENKY NA TŘI ZÁPASY NHL
  • NY Islanders – Arizona (pátek, 21. 1. 2022)
  • NJ Devils – Carolina (sobota, 22. 1. 2022)
  • NY Rangers – LA Kings (pondělí, 24. 1. 2022)
 • DELEGÁTA
  New York patří k nejoblíbenějším zámořským destinacím našich klientů. Po celou dobu zájezdu provázejí naše klienty zkušení delegáti a sportovní nadšenci v jednom.

Na vyžádání rádi zajistíme také:

 • CESTOVNÍ VÍZA
 • VSTUPENKY NA ZÁPASY NBA
  • NY Knicks – LA Clippers (neděle, 23. 1. 2022)
  • Brooklyn Nets – LA Lakers (úterý, 25. 1. 2022)
 • VSTUPENKY NA ATRAKCE V NEW YORKU
  podle programu zájezdu (viz. níže)

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o dopravě, ubytování, kategorii vstupenek na zápas a o doplňkovém programu.

Program zájezdu

ČTVRTEK: Odlet do New Yorku. Po příletu (časový posun -6 hodin) přesun na hotel a ubytování. Relax po procestovaném dni, společná večeře s delegátem.

PÁTEK: Seznámení se s prostředím a dopravou. Volitelná prohlídka města s delegátem (Ground Zero, Wall Street, Battery Park, lodí k Soše Svobody, procházka přes Brooklyn Bridge). Později přesun ke stadionu a sledování zápasu NY Islanders – Arizona.

SOBOTA: Volitelný program s delegátem (5th Avenue, Bryant Park, veřejná knihovna, Flatiron Building, Grand Central Terminal, Empire State Building). Později společný přesun vlakem ke stadionu a sledování zápasu NJ Devils – Carolina Hurricanes.

NEDĚLE: Volný den (např. aktivní odpočinek nebo nákupy). Pro zájemce sledování zápasu NBA NY Knicks – LA Clippers.

PONDĚLÍ: Volitelný program s delegátem (procházka po Central Parku, Rockeffeler Center s vyhlídkovou věží Top of the Rock, Times Square). Později přesun ke stadionu a sledování zápasu NY Rangers – LA Kings.

ÚTERÝ: Volný den (např. návštěva One WTC Observatory – 6. nejvyšší budova na světě, SoHo, Broadway, Katedrála Sv. Patrika). Pro zájemce sledování zápasu NBA Brooklyn Nets – LA Lakers.

STŘEDA: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hodin) a odložení zavazadel na hotelu. Volný program (např. návštěva Macy´s Herald Square – největší obchodní dům na světě). Později přesun na letiště a odlet z New Yorku.

ČTVRTEK: Návrat do Vídně v průběhu dne (časový posun + 6 hodin)

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na dopravu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů nejen do New Yorku naleznete ZDE.

NÁŠ TIP

 • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • doporučujeme objednat speciální pojištění pro hokejové zájezdy v ceně 90 Kč / osoba / den, které pokrývá i storno zájezdu v případě onemocnění na Covid-19
 • potřebujete více informací? odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE

LÁSKA K HOKEJI JE SILNĚJŠÍ NEŽ PROTIPANDEMICKÁ OPATŘENÍ. UŽIJTE SI HOKEJ BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS.

 • Denně pro vás sledujeme podmínky pro cestování a návštěvu stadionů.
 • Máme speciální pojištění, které pokrývá i storno v případě onemocnění na Covid-19.
 • Pokud se zápas neodehraje podle plánu, vrátíme vám voucher na 100% zaplacené částky.

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO USA NAJDETE ZDE.

CK nenese zodpovědnost za případné změny v podmínkách při cestování do země, na stadion, jakož i při návratu do ČR na základě prohlášení Úřadu veřejného zdravotnictví či vlády ČR nebo jiných orgánů. Garantujeme zajištění cesty do destinace a vstup na akci při splnění aktuálních požadovaných podmínek dané země a konkrétního organizátora, ale pravidla a podmínky návratu do ČR již nese klient, přičemž je odpovědný za jejich dodržování. Ve vlastním zájmu doporučujeme sledovat aktuální informace, nařízení a povinnosti při vstupu/po návratu na webu MZV.

Doporučujeme sledovat nařízení, novinky a další podrobnosti na webu MZV.

Vyjádření klientů ze zápasů NY Islanders, NY Rangers

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Dobrý den, chtěl bych poděkovat za velký zážitek, který mi byl poskytnut !!! V úterý jsem se vrátil ze zájezdu z USA. Byl jsem na - Stadium Series 2024 (zápasy pod otevřeným nebem). Je to opravdu mega zážitek + jsem se vypravil na One World Trade Center, Národní památník a muzeum 11. září, Let helikoptérou přes Manhattan. Chci dále poděkovat za perfektní organizací a zprostředkování těchto zážitků.
  Vašek K. | Stadium Series 2024 | 20.2.2024
 • Zájezd do New Yorku na tři hokeje - super. Organizace - klapalo vše jak mělo. Delegát super, vyřešil i nevyřešitelné (ztráta, zcizení dokladů na letišti). Hokeje, haly super. Zajímavosti ve městě taky. Jen za mě, New York je špinavá smradlavá díra a metro peklo na zemi. Všechno super, jen toto město jednou v životě stačilo.
  Ján Neckář | NY Islanders - Arizona, New Jersey Devils - Arizona, NY Rangers - Boston | 30.10.2019

O klubech

NY Islanders

New York Islanders jsou profesionální hokejový tým se sídlem v New Yorku. Jsou členy metropolitní divize Východní konference národní hokejové ligy (NHL). Tým hraje své domácí hry v centru Barclays v Brooklynské čtvrti. Tým byl založen v roce 1972.  NY Islanders získali čtyři po sobě jdoucí mistrovství v Stanley Cupu mezi lety 1980 a 1983, což je sedmá z osmi dynastií rozpoznaná NHL ve své historii. Jejich 19 po sobě jdoucí playoff série vyhrává mezi lety 1980 a 1984 je výkon, který zůstává bezkonkurenční v historii profesionálních sportů. Své utkání hrají v multifunkční hale Barclays Center s kapacitou 15 795 míst.

NY Rangers

Jezdci z Manhattanu jsou podle hodnocení časopisu Forbes nejhodnotnějším klubem NHL. Organizace se slavnou historií, patří mezi tzv. Orignal six, šestici původních klubů, které stály při založení NHL. Rangers jsou součástí Metropolitní divize, východní konference a po bezútěšné éře nakupování předražených vyhaslých hvězd, se znovu zařadili mezi špičku NHL. Své domácí zápasy hrávají v legendami opředené Madison Square Garden, ale naposledy v ní Stanley Cup oslavovali dávno, v roce 1994. Velká rivalita panuje zejména s dalšími dvěma newyorském klubu NY Islanders a New Jersey Devils.