Zájezdy do New Yorku

Láká vás navštívit ,,hlavní město světa“? Odvažte se na velkou cestovatelskou výzvu a poznejte New York spolu s HokejTour.cz!

Letecké zájezdy do New Yorku v ceně od 24 900 Kč / osoba obsahují:

 • LETENKY
  • vhodné spojení: Praha – New York, Vídeň – New York
  • letištní transfery rádi zabezpečíme na vyžádání
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 3* hotelu s výhodnou polohou
  • vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • podle dostupnosti NHL (hokej), NBA (basketbal), NBL (baseball), NFL (americký fotbal), MLS (fotbal)
  • doporučujeme doobjednat i vstupenky na další místní atrakce
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájezdech v New Yorku asistují našim klientům zkušení delegáti
 • DÁRKOVOU POUKÁZKU
 • NÁŠ TIP
  • doporučujeme doobjednat speciální pojištění pro hokejové zájezdy v ceně 140 Kč / osoba / den
  • potřebujete víc informací? Odpovědi na nejčastější otázky najdete ZDE.

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o letenkách, vízech, ubytování, stravování, vstupenkách na zápasy a o doplňkovém programu.

5 DŮVODŮ, PROČ VYCESTOVAT DO NEW YORKU S CK HOKEJTOUR:

1. Obrovský, rušný, impulzivní. New York si buď zamilujete navždy a budete se chtít co nejdříve vrátit nebo se pro vás stane vstupní bránou do dalších atraktivních míst v USA a Kanadě.

2. V New Yorku + okolí sídlí hned 3 kluby NHL (Rangers, Islanders a Devils), 2 kluby NBA (Knicks a Nets), 2 kluby MLS (Red Bulls a City FC), jeden klub MLB (Yankees) a jeden klub NFL (Jets). Ještě jste si nevybrali? Čtěte dál!

3. Pokud je New York hlavní město světa, ostrov Manhattan je jeho cetrem. Den za dnem postupně objevíte Central Park, 5th Avenue s ikonickými mrakodrapy a z blízka si prohlédnete Sochu Svobody. Tip pro odvážné: Co takhle prohlédnout si New York z ptačí perspektivy z vyhlídkového vrtulníku?

4. Jak se to dá stihnout za pár dní? Zkušení delegáti CK HokejTour.cz vám připraví takový intenzivní zážitek jako nikdo jiný.

5. Zájezdy do USA organizujeme už od sezony 2013/14. Garantujeme nejlepší poměr kvalita : cena na trhu a nabízíme vám naše zkušenosti na zabezpečení dovolené vašeho života 🙂

Doporučený program zájezdu:

PONDĚLÍ: Odlet do New Yorku. Po příletu (časový posun – 6 hodin) přesun na hotel a ubytování. Relax po procetovaném dnu, společná večeře s delegátem.

ÚTERÝ: Seznámení se s prostředím a dopravou. Volitelné prohlídky města s delegátem (Central Park, 5th Avenue, Times Square). Později přesun na stadion a sledování vybraného utkání NHL / NBA.

STŘEDA: Volitelný program s delegátem (Madison Square Garden – prohlídka stadionu, nákup suvenýrů v oficiálním FAN shopu, Empire State Building, Grand Central Terminal) Později přesun na stadion a sledování vybraného utkání NHL / NBA.

ČTVRTEK: Volný den (např. aktivní odpočinek nebo nákupy)

PÁTEK: Volitelný program s delegátem (Socha Svobody, 9/11 Memorial, Wall Street). Později přesun na stadion a sledování vybraného utkání NHL / NBA.

SOBOTA: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod) a přesun na letiště. Později odlet z New Yorku.

NEDĚLE: Návrat do Prahy / Vídně v průběhu dne (časový posun + 6 hodin)

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na místo, čas odletu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a my vám připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů do New Yorku naleznete ZDE.

Máte otázky nebo požadavky? Vyplňte následující formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 


Vyjádření klientů ze zápasů NY Rangers, NY Islanders

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zájezd do New Yorku na tři hokeje - super. Organizace - klapalo vše jak mělo. Delegát super, vyřešil i nevyřešitelné (ztráta, zcizení dokladů na letišti). Hokeje, haly super. Zajímavosti ve městě taky. Jen za mě, New York je špinavá smradlavá díra a metro peklo na zemi. Všechno super, jen toto město jednou v životě stačilo.
  Ján Neckář | NY Islanders - Arizona, New Jersey Devils - Arizona, NY Rangers - Boston | 30.10.2019

O klubech

NY Rangers

Jezdci z Manhattanu jsou podle hodnocení časopisu Forbes nejhodnotnějším klubem NHL. Organizace se slavnou historií, patří mezi tzv. Orignal six, šestici původních klubů, které stály při založení NHL. Rangers jsou součástí Metropolitní divize, východní konference a po bezútěšné éře nakupování předražených vyhaslých hvězd, se znovu zařadili mezi špičku NHL. Své domácí zápasy hrávají v legendami opředené Madison Square Garden, ale naposledy v ní Stanley Cup oslavovali dávno, v roce 1994. Velká rivalita panuje zejména s dalšími dvěma newyorském klubu NY Islanders a New Jersey Devils.

NY Islanders

New York Islanders jsou profesionální hokejový tým se sídlem v New Yorku. Jsou členy metropolitní divize Východní konference národní hokejové ligy (NHL). Tým hraje své domácí hry v centru Barclays v Brooklynské čtvrti. Tým byl založen v roce 1972.  NY Islanders získali čtyři po sobě jdoucí mistrovství v Stanley Cupu mezi lety 1980 a 1983, což je sedmá z osmi dynastií rozpoznaná NHL ve své historii. Jejich 19 po sobě jdoucí playoff série vyhrává mezi lety 1980 a 1984 je výkon, který zůstává bezkonkurenční v historii profesionálních sportů. Své utkání hrají v multifunkční hale Barclays Center s kapacitou 15 795 míst.