MS 2020: Česko – Kanada (autobusem)

Fandi našim proti Kanadě. Zažij MS 2020 naživo!

Autobusový zájezd na zápas Česko – Kanada od 3 490 Kč / osoba.

Doporučený program zájezdu:

NEDĚLE: Odjezd ve večerních hodinách.

PONDĚLÍ:Po příjezdu do Lausanne  přesun na stadion a sledování zápasu Česko – Kanada.  Po zápase volný program (návštěva místních atrakcí, sledování zápasu Německo – Švédsko ve FANZÓNĚ, atd.). Později odchod do ČR

ÚTER: Příjezd do ČR.

NÁŠ TIP: Připravte se na zájezd s předstihem. Vlajky, dresy, šály a jiné suvenýry v novém FAN shopu.

FAN shop

Vyjádření klientů ze zápasů Česká hokejová reprezentace, Kanada

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

  • Zdravím Vás, přátelé, byli jsme cela rodina na dvojzápas na MS 2017. Od začátku až do konce celé na jednotku, kluci z agentury jsou super ochotni a trpěliví ... mile nás překvapily, hotel výborný ... GOOD JOB! Jaro s rod.  
    Jaroslav Murin | MS 2017 | 14.5.2017
  • Začnu cestou. Super autobus super řidiči super ceny prodávaných obcerstveni. Ubytování. Luxusní 5 * hotel takze absolutně spokojen. Delegati si své plnily vyborne a bez zádrhele. Takze stejně super. No ale skoda ze jste nevěděli i zahrat za tych nasich hokejistů. Rozhodně vyjadřuji absolutní spokojenost a jistě využiji i v budoucnu. Dakujem za super zážitek.  
    Miroslav Sobisek | MS 2017 | 13.5.2017

O klubech

Česká hokejová reprezentace

Česká hokejová reprezentace vznikla po rozpadu Československa kdy došlo i k rozdělení československé hokejové reprezentace. Český tým byl direktoriátem IIHF určen jako následovník československé reprezentace. Poté byl zařazen do elitní skupiny mistrovství světa. Česká hokejová reprezentace dokázala jako jediná vyhrát třikrát mistrovství světa v řadě v systému playoff a rovněž jako první získala za tuto dobu celkem 6 zlatých medailí. Po MS 2016 má dále Kanada už 7 titulů, Rusko pět, Švédsko tři, Finsko dva a Slovensko jeden titul. Patří mezi nejlepší reprezentační týmy světa. Z celkem 25 účastí na MS (1993–2017) si česká reprezentace přivezla šest zlatých medajlí, jednu stříbrnou a pět bronzových medailí a osmkrát skončila již ve čtvrtfinále. Největším českým hokejovým úspěchem zůstává triumf na zimních olympijských hrách v japonském Naganu v roce 1998.

Kanada